close
ניווט
slider image slider image
הרשמה לחדשות ועדכונים
RSS

מאמרים

קריאטיב קלאוד לחינוך הבדלים בין Device ל Named
פרטים
מוצרי אדובי במחירים אטרקטיביים - יום חמישי 12 נובמבר 2015
לייעוץ ורכישה התקשרו 09-7400000
פרטים
09-7625400 א'-ה' 18:00 - 8:00 ו' 18:00 - 8:00
פרטים
אפליקציית סופטסייל לרכישת תוכנה - יום שלישי 28 אפריל 2015
חברת Softsale השיקה אפליקציה סלולרית שתאפשר רכישה של תוכנות מבתי התוכנה המובילות בעולם ישירות ממכשיר הטלפון ובמחירים נמוכים האפליקציה מציעה בנוסף ניהול רישיונות התוכנה,
פרטים
תמיכה ושרות לקוחות אדובי Adobe - יום שלישי 28 אפריל 2015
טלפון חינם לשרות לקוחות ותמיכה של אדובי, המענה באנגלית בלבד
פרטים
מהי תוכנת פוטושופ ? קצת היסטוריה - יום ראשון 19 אפריל 2015
תוכנת פוטושופ (Adobe Photoshop) זכתה לכל כך הרבה פרסום ופופולריות עד אשר היא כבר הפכה לשם כללי המתייחס לעריכה גראפית, עיצוב וליטוש תמונות. תוכנת Adobe Photoshop היא אינה היחידה בשוק אך ללא שום צל של ספק היא זוכה לתשומת לב רבה יותר מתוכנות אחרות. למי שעדיין זוכר, הדבר דומה למותג פריג'דר שהפך לשם כללי עבור מקררים. למעשה בשפה האנגלית המונח פוטושופ כבר הפך לפועל המתייחס לליטוש ועריכת תמונה. התוכנה ידועה אצל משתמשים מקצועיים העובדים בעיצוב לפרנסתם וגם אצל משתמשים ביתיים המשתמשים בה בתור תחביב.
פרטים
אופיס 365. אופיס 365 היא שירותי ענן שפותחו על ידי מייקרוסופט, אופיס 365 היא פתרון קל ויעל לעסקים קטנים וגדולים ומספקת מספר שירותים הכרחיים ומועילים לעסק שיחסכו זמן יקר, בעזרת אופיס 365 תוכלו לגשת לדוא"ל, לסנכרן אנשי קשר, מסמכים ומידע חשוב שלכם על גבי ענן. אז למה להתקין אופיס 365? אופיס 365 מאובטחת באבטחה כבדה...>>
פרטים
מה היא Microsoft Office 365 ? - יום רביעי 18 יוני 2014
היא חבילת מוצרים ושירותים מקוונים של מיקרוסופט. היא מיועדת לשימושים פרטים ועד לארגונים גדולים. המענה והגמישות שהיא מספקת למגוון רב של לקוחות הופכים אותה לכלי חזק בכל משרד או ארגון. מעטפת של פתרונות שכוללים אבטחה חזקה, אמינות של מיקרוסופט, פרודוקטיביות למשתמש הקצה ובאופן רחב יותר לכל הארגון כולו. בעבר היינו רוכשים רישיונות בכל מיני דרכים. אם זה היה דרך רישיונות קופסא FPP או רישיונות OEM או אפילו ברישוי OVS שהיו יעילים ואפקטיביים לאותם צרכים ארגונים.
פרטים
מהו רשיון שימוש בתוכנה - יום שני 16 יוני 2014
מיקרוסופט מפעילה תוכניות רישוי רבות כדי לתת מענה על מגוון צורכי הלקוחות שלה. הפרטים הספציפיים משתנים במידה רבה בהתאם לתוכנית התוכנה. המידע שלפניך יסייע לך לבחור בתוכנית ההולמת את צרכיך, לאמת את מקוריות מוצרי התוכנה שתרכוש ולהכיר את התיעוד שעליך להחזיק, כדי להבטיח את עמידתך בתנאי הרשיון.מהו רשיון שימוש בתוכנה?
פרטים
מהי תכנית Software Assurance - יום שני 16 יוני 2014
תוכנית Software Assurance מוצעת ללקוחות תוכניות הרישוי של מיקרוסופט, במטרה לאפשר להם להפיק את המירב מהתוכנות שברשותם. במסגרת תוכנית Software Assurance תוכל לקבל גישה למשאבי הדרכה ופריסה אשר יאפשרו לעובדיך להגביר את יעילותם יותר מאי-פעם. תוכל לרכוש את טכנולוגיות המחר במחירי היום ולפרוס את התשלומים על פני שנות התוכנית במקום לשלם מחיר מלא בעת הרכישה...
פרטים
תוכנית ליסינג OVS - יום שני 16 יוני 2014
תוכנית השכרת התוכנות מאפשרת לחברות שברשותם 5 מחשבים ועד 250 מחשבים אישיים, ליהנות מהנחות ויתרונות של רישוי בכמויות גדולות. שלא כמו תוכניות אחרות של Microsoft לרישוי בכמויות גדולות, חברה שתצטרף להסדר החדש תקבל את הגרסאות העדכניות ביותר של התוכנה בתמורה לתשלום שנתי. התשלום השנתי יזכה את המנוי ברישיון שימוש בפלטפורמת שולחן העבודה של Microsoft‏ (MS Windows Vista, MS Office Pro Plus ורישיונות ל-CAL Core). חברות שיבצעו סטנדרטיזציה לפלטפורמה של Microsoft ייהנו מדמי מנוי אטרקטיביים ותוכניות תשלום מרוכזות.
פרטים
אופיס 365, מיקרוסופט 365, לעסקים, לפרטיים ולחינוך. במיקרוסופט, אנחנו מחויבים לספק את מיטב פתרונות הרישוי המתאימים לך ולצרכיך. חברת מיקרוסופט משקיעה רבות בתחום החינוך החל ממחירים מיוחדים עבור מגזר וזה וכלה בתוכניות ופתרונות המתאימות אך ורק ללקוחות חינוך אשר עליהם מוטלת חובת חינוך הדור החדש של מדינת ישראל. בעמוד זה ניתן למצוא את הפתרונות המתאימים במיוחד לתחום ייחודי זה, תוך מבט של חיסכון משמעותי בעלויות רכש, שידרוג, תחזוקה וניהול תוכנות ומחשבים.
פרטים
מכל האתגרים שבניהול עסק קטן, הדבר האחרון שעליך לדאוג לו הוא אם במחשב שלך מותקנות תוכנות לא חוקיות. עם זאת, כל שנה, מיליוני בתי עסק ואנשים בכל העולם משתמשים שלא ביודעין בתוכנות לא חוקיות שרכשו. ממחקר גדול שהתפרסם בשנת 2004 על-ידי ארגון ה- BusinessSoftware Alliance (BSA) עולה שיותר משליש מהתוכנות שהותקנו במחשבים בעולם בשנת 2003 היו תוכנות פירטיות. זוהי בעיה יקרה, עם הערכות שפירטיות של תוכנות עולה ללקוחות - ולמשק הלאומי - סכומי כסף עצומים בשנה. כמה היא עולה לעסקים קטנים כמו שלך? בתור התחלה, אתה עלול לשלם עבור תוכנה שאינך יכול לעדכן, תוכנה שאין בה הגנות של אבטחה ואמינות האופייניות לתוכנה חוקית. בסופו של דבר, יהיה עליך לקנות שוב את אותה תוכנה כדי לקבל את התמיכה הדרושה לך כדי לאפשר פעולה חלקה של העסק.
פרטים
חשוב לנו שתדע - רישיון תוכנה - יום שני 16 יוני 2014
כאשר אתה קונה רישיון תוכנה, אתה רוכש את הזכות להשתמש בתוכנה בהתאם לכללים שנקבעו על-ידי בעלי זכויות היוצרים. מערכת הכללים עבור תוכנה היא הרישיון. הרישוי משמש כאמצעי הגנה בעל ערך רב: הגנה על לקוחות, מאחר שהם יודעים שהם מקבלים תוכנה מקורית של מיקרוסופט (כולל גישה לתמיכה טכנית ושדרוגים), והגנה על הקניין הרוחני של המפתחים, הכותבים והגרפיקאים שיצרו את התוכנה.
פרטים
חדש אפליקצית סופטסייל - יום רביעי 23 אפריל 2014
חדש בסופטסייל, אפליקציה לעסקים
פרטים